Postawa serwisowa decyduje o wszystkim, szczegóły dotyczące jakości decydują o sukcesie lub porażce, oświetlenie sceny Kase rozpala wszystko.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Kase Stage Lighting Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Migające światła główne na sprzedaż
dobra jakość Migające światła główne na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Fabryka Kase opiera się na ciągłych innowacjach w zakresie opracowywania i sprzedaży produktów, oferując najbardziej korzystną cenę, najbardziej przemyślaną usługę i najwyższą jakość produktu, aby sprostać potrzebom klientów. Nasza fabryka w Malezji, pod nadzorem kierownictwa najwyższego kierownictwa, ma niezależny system zaopatrzenia, produkcji, marketingu, dobry serwis posprzedażny i zdobył uznanie klientów. Większość produktów firmy uzyskała certyfikat CE i ROHS, produkty sprzedawane są na całym świecie, przedstawiciele w całej Europie, Azji, Ameryce, cieszą się wysoką renomą na świecie, jednocześnie nasza fabryka również podejmuje się znana na całym świecie marka OEM, produkty o stabilnej, innowacyjnej konstrukcji i wytrzymałości są znane na całym świecie. Teraz firma, aby rozszerzyć skalę, dokonać nowych strategicznych ruchów, w zapewnieniu, że międzynarodowy udział w rynku w tym samym czasie, także rynek krajowy jako główny kierunek rozwoju.

  Fabryka ma 400 metrów kwadratowych, zawiera 4 linie produktów i 1 linię testową.

 • OEM / ODM
  Witamy w zamówieniach OEM / ODM.

  Będziemy produkować produkt na życzenie klienta, zawiera szczegóły produktu (kolor, opakowanie) i logo. Potrzebujemy również klientów, którzy podadzą nam Twoje zapytanie o szczegóły, program lub inne.

 • R
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kase Stage Lighting Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Freya Deng

Tel: 86--15920151004

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)